Odbojkaši u polufinalu Balkanskog prvenstva

 (Foto: OSCG)
(Foto: OSCG)

U18 odbijaška reprezentacija Crne Gore plasirala se u polufinale Balkanskog prvenstva u Podgorici.

Crnogorski odbojkaši u posljednjem kolu grupe savladali su Kosovo 3:0 (25:18, 25:21, 25:17) i osvojili drugo mjesto u grupi iza Turske. 

U meču u SC „Verde“ nije bilo neizvjesnosti, iako je selektor Balša Radulović kombinovao sastav.

Sve je krenulo odličnim otvaranjem meča, u prvom setu je Crna Gora stekla rano prednost i povela sa 25:18, a u drugom setu je odbila nalete Kosova i sa 25:21, sigurnom završnicom došla do 2:0.

U trećem dijelu meča naši momci bili su još dominantniji, bili na ivici dvocifrene prednosti, a predvođeni Milosavljevićem i Grupkovićem osigurali su polufinale.

Aleksa Radić je u prva dva seta osvojio deset poena i bio najefikasniji, devet je imao Filip Milosavljević, a šest je osvojio Aleksa Kovačević.

Vuk Stanojević je igrajući u prvom setu brojao do pet. Kod Kosova sa 14 poena najefikasniji bio je Mavrići.

U polufinalu, koje je zakazano za nedjelju u 19 sat i 30 minuta, Crna Gora će igrati sa pobjednikom grupe B, selekcijom Bugarske.

Programska šema

22:00 23:00
ZNAK PODZNAKEMISIJA
23:00 00:00
NA KRAJU DANA MIXEMISIJA
00:00 02:00
BUDILNIK VIKENDOMEMISIJA
02:00 04:00
JUTRO SA MAJOMEMISIJA
04:00 06:00
VIKEND POPODNEEMISIJA
06:00 07:00
DRES NACIJA REPREZENTACIJAEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.