Ostao upamćen kao simbol borbe za obnovu crnogorskog identiteta

Stanić: S ponosom se prisjećamo Saše Raonića, prvog koji je podigao crnogorskog krilaša ispred Skupštine

Mirko Stanić (Foto: SDP)
Mirko Stanić (Foto: SDP)

Predsjednik Glavnog odbora Socijaldemokratske partije (SDP) i predstavnik Evropskog saveza, Mirko Stanić, odao je počast Saši Raoniću, koji je tragično stradao pod nerazjašnjenim okolnostima 1994. godine u Beogradu.

- S ponosom se danas sjećamo Saše Raonića, ubijenog na današnji dan u Beogradu. Saša je bio prvi koji je podigao zlatnog crnogorskog krilaša na crvenoj zastavi ispred Skupštine Crne Gore, nakon 1918. godine. Neka mu je vječna slava i hvala - naveo je Stanić.

Raonić je ostao upamćen kao simbol borbe za obnovu crnogorskog identiteta i državnosti u vremenu kada su takvi činovi zahtijevali izuzetnu hrabrost i viziju.

Programska šema

00:00 02:00
BUDILNIK VIKENDOMEMISIJA
02:00 04:00
JUTRO SA MAJOMEMISIJA
04:00 06:00
VIKEND POPODNEEMISIJA
06:00 07:00
DRES NACIJA REPREZENTACIJAEMISIJA
07:00 09:00
BUDILNIK VIKENDOMEMISIJA
09:00 11:00
JUTRO SA MAJOMEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.