Bez struje Donja i Gornja Gorica

Bez struje danas su ostali i dio Gornje i Donje Gorice - saopštili su iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS).
- Zbog ispada KB 10kV “Nikšićki put” iz TS 110/10kV “PG 4”, trenutno bez napajanja električnom energijom: dio Gornje Gorice – oko Bodika i dio Donje Gorice – uz bulevar (od Kolovrata do UDG-a) - naveli su iz CEDIS-a na Fejsbuku.