Broj poginulih u Novom Sadu porastao na 11

U urušavanju dijela nadstrešnice na željezničkoj stanici u Novom Sadu poginulo je 11 osoba, a troje je spašeno - kazao je ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.

Dačić je rekao da ispod ruševina vjerovatno ima još tijela.

- Ovaj broj poginulih sigurno neće biti konačan - rekao je Dačić, prenosi RTS.

Vršiteljka dužnosti direktorice Kliničkog centra Vojvodine Vesna Turkulov rekla je da su tri osobe u vrlo teškom stanju dovezene u Urgentni centar, od njih dvije žene koje su izvučene iz ruševina i nalaze se u operacionoj sali.

Nesreća se dogodila danas, malo prije 12 sati.

U Srbiji je 2. novembar proglašen za Dan žalosti.

Programska šema

04:00 06:00
E UŽIVOEMISIJA
06:00 07:00
24 SATAINFORMATIVA
07:00 08:55
BUDILNIKEMISIJA
08:55 09:00
5 MIN XEMISIJA
09:00 09:05
INFOINFORMATIVA
09:05 11:00
SREĆAN DANEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.