U kotorskoj luci tri broda sa oko 3.000 putnika

Ilustracija (Foto: Pixabay)
Ilustracija (Foto: Pixabay)

U kotorsku luku danas su uplovila tri broda sa ukupno 3.020 putnika.

Iz Luke Kotor su saopštili da brod Viking Star sa 909 putnika na vezu ostaje do 23 sata, kada isplovljava za Dubrovnik. 

Na drugoj poziciji veza je 58 metara dug brod Arethusa sa 47 putnika, prenosi Radio Kotor.

Planirano je da isplovi sjutra u 12 sati za luku Serande.

Na sidrištu 1 će do 18 sati ostati MSC Armonia sa 2,06 hiljada putnika, nakon čega isplovljava za Brindizi.

Programska šema

11:00 11:05
INFOINFORMATIVA
11:05 12:00
TRAG U VREMENUEMISIJA
12:00 13:00
E STRANAEMISIJA
13:00 13:05
INFOINFORMATIVA
13:05 15:00
VIKEND POPODNEEMISIJA
15:00 15:05
INFOINFORMATIVA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.