Građanski aktivista i danilovgradski odbornik najavio da će prijaviti slučaj Upravi policije i nadležnom državnom tužilaštvu

(VIDEO) Iković: Otpadne vode iz klanice ponovo u Zeti, ako nadležni ne reaguju slijedi tužba protiv države i zagađivača

 (Foto: Stop kadar)
(Foto: Stop kadar)

Građanski aktivista i odbornik u Skupštini opštine Danilovgrad Vuk Iković najavio je da će podnijeti prijave povodom novog slučaja slivanja otpadnih voda iz klanice u rijeku Zetu.


- Sjutra ću tražiti hitan sastanak sa nadležnima u Ministarstvu ekologije kako bi se odmah preduzele osnovne mjere bezbjednosti. Prijaviću slučaj Upravi policije i nadležnom državnom tužilaštvu radi utvrđivanja krvično-pravne odgovrnosti počinilaca ovih djela - naveo je Iković na Fejsbuku.

Kako je rekao, ako ovog puta nadležni ne riješe problem po hitnom postupku podnijeće sa svim zainteresovanim sugrađanima tužbu protiv države i zagađivača.

- Ovo mora da se mijenja odmah. Samo zajedno se možemo izboriti za ono što nam pripada - poručio je Iković.

Programska šema

08:55 09:00
5 MIN XEMISIJA
09:00 09:05
INFOINFORMATIVA
09:05 11:00
SREĆAN DANEMISIJA
11:00 11:05
INFOINFORMATIVA
11:05 12:00
BAHAR 1SERIJA
12:00 13:00
E GLAMEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.