Pozivi za pomoć upućeni preko broja Operativno-komunikacionog centra 112

MUP: U tri akcije spašavanja na području Nikšića i Žabljaka spašeno 14 osoba

Ilustracija (Foto: Pixabay)
Ilustracija (Foto: Pixabay)

Današnjom uspješnom akcijom koordinisanom preko Operativno-komunikacionog centra 112, u saradnji sa Službom zaštite i spašavanja Nikšić i Službom zaštite i spašavanja Žabljak, spašeno je 14 osoba koje su bile zaglavljene u snijegu, u tri akcije - saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova.

Spašeno je, kako su precizirali, sedam državljana Bangladeša i dva državljana Ruske Federacije na teritoriji opštine Žabljak, a pet crnogorskih građana na lokalitetu Krnovo.

- Preko sistema Operativno-komunikacionog centra 112 locirane su zavijane osobe i službama su upućene informacije, a zahvaljujući brzoj reakciji Službi zaštite i spašavanja svi su bezbjedno evakuisani - kazali su iz MUP-a.

Programska šema

08:55 09:00
5 MIN XEMISIJA
09:00 09:05
INFOEMISIJA
09:05 11:00
SREĆAN DANEMISIJA
11:00 11:05
INFOINFORMATIVA
11:05 12:00
BAHAR 1SERIJA
12:00 13:00
E GLAMEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.