Zloupotreba službenih vozila Uprave za inspekcijske poslove Podgorice

Jakupović: Službenici Glavnog grada kačamak provjeravaju službenim vozilima

Odbornik Demokratske partije socijalista (DPS) u Skupštini Glavnog grada Adi Jakupović ukazao je na još jedan primjer očigledne zloupotrebe službenih resursa od strane lokalne vlasti.

Jakupović je u objavi na mreži X istakao da se vozila Glavnog grada, umjesto da budu u službi građana Podgorice, koriste u privatne i turističke svrhe.

- Svakodnevno svjedočimo zloupotrebi službenih vozila Glavnog grada. Tako danas imamo priliku da vidimo kako službenici Uprave za inspekcijske poslove Podgorice provjeravaju kvalitet kačamaka u Kolašinu - poručio je Jakupović, uz fotografiju koja prikazuje službeno vozilo Uprave parkirano u Kolašinu.

Programska šema

22:00 23:00
ZNAK PODZNAKEMISIJA
23:00 00:00
NA KRAJU DANA MIXEMISIJA
00:00 02:00
BUDILNIK VIKENDOMEMISIJA
02:00 04:00
JUTRO SA MAJOMEMISIJA
04:00 06:00
VIKEND POPODNEEMISIJA
06:00 07:00
DRES NACIJA REPREZENTACIJAEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.