Centar Podgorice i pojedina naselja bez struje

Dio Podgorice ostao je bez struje oko 14:30h, a kada će snabdijevanje električnom energijom ponovo biti uspostavljeno iz CEDIS-a još nijesu obavijestili građane.
Iz CEDIS-a su na Fejsbuk stranici naveli koja su tačno naselja bez struje i zašto je do nestanka došlo:
- Zbog ispada KB „Gorica1“ i „Gorica2“ iz TS 110/35 „Podgorica 1“, bez napajanja su trafostanice „Gorica A“ i „Gorica B“ iz kojih se napaja sljedeći konzum: Stara Zlatica, dio Zlatice prema strelištu, Zagorič (osim dijela naselja uz pružni prelaz - Ul. Nikole Tesle, Ludviga Kube, Rovačke i Petra Miljanića i dijela naselja uz veliku trafostanicu (PG 1) - Ul. Piperska), brdo Gorica, Malo brdo, dio Momišića (od Vezirovog mosta prema Paladi, naselje pored Vezirovog mosta - Ul. Gavra Vukova, naselje oko Ars Medike, Ul. Bregalnička, dio Ul. VII omladinske brigade i dio Ul. Vladike Danila), centar grada (Ul. Vaka Đurovića, stadion Budućnosti i dio grada oko stadiona, Ul. 19. decembar, dio Ul. Beogradske prema stadionu, Bulevar Ivana Crnojevića, Ul. Balšića, Ul. Hercegovačka, Ul. Miljana Vukova, zgrade oko restorana Radovče, zgrada Kerbera u Ul. Novaka Miloševa, Ul. Slobode, Trg Nezavisnosti, Ul. Njegoševa, Ul. Bokeška, Ul. Vučedolska, Bulevar Stanka Dragojevića, Ul. Karađorđeva, gradski parlament, zgrada UN Montenegro na Milenijumu, Mosor, Vojni logor, dio Zlatice, dio Rogama, Smokovac, Peuta, Gornja i Donja Vrbica, Repetitor Sjenice i dio Meduna)- poručeno je iz CEDIS-a.