Bez struje ponovo više djelova Podgorice

Zbog ispada trafostanice KB „Gorica 2“, bez napajanja električnom energijom ostao je veći broj naselja i djelova Podgorice - saopštili su iz CEDIS-a.
Bez struje su Stara Zlatica, dio Zlatice prema strelištu, Zagorič, brdo Gorica, Malo brdo, dio Momišića, centar grada, Mosor, dio Rogama, Smokovac, Peuta, Gornja i Donja Vrbica, repetitor Sjenice i dio Meduna.
U centru grada bez napajanja su, između ostalog, Ulica Vaka Đurovića, prostor oko Stadiona pod Goricom, Ulica 19. decembar, dio Beogradske ulice, Bulevar Ivana Crnojevića, Hercegovačka, Slobode, Njegoševa i Bokeška ulica, Trg nezavisnosti, kao i objekti u okolini restorana Radovče, gradskog parlamenta i zgrade Ujedinjenih nacija na Mostu Milenijum.
- Bez električne energije ostali su i djelovi Momišića u zoni Vezirovog mosta, naselje oko zdravstvene ustanove Ars Medika, kao i više ulica u tom dijelu grada - navode iz CEDIS-a.