Vuk Ćetković zablistao na debiju

Mladi takmičari Kik boks kluba Strugar team osvojili su tri medalje na nedavnom državnom prvenstvu i uspješno završili prvi dio takmičarske sezone.
Posebno se istakao Vuk Ćetković koji je debitovao u lou kik disciplini, u finalu savladao puno iskusnijeg borca i okitio se zlatnom medaljom.
Danilo Bećirović je osvojio srebrnu medalju u disciplini lou kik (-81 kg), dok je bronzana medalja pripala Mariju Asanoviću (-67 kg).
- Medalje su nas obradovale, a najsjajniju na debiju osvojio je Vuk Ćetković. Pokazao je da se radi o veoma talentovanom borcu koji do sada ima sve pobjede i pred kojim je, vjerujem, uspješna i velika karijera - kazao je trener KBK Strugar tima, Peđa Durković.