Vatromet i koreografija na istočnoj tribini stadiona u Nikšiću

VIDEO: "Patriote" proslavile 10. rođendan: Decenija prođe, u nama plamti sve...

 (Foto: Navijačka grupa "Patriote")
(Foto: Navijačka grupa "Patriote")

Navijačka grupa reprezentacije Crne Gore “Patriote” je na utakmici Crne Gore protiv Velsa u Nikšiću proslavila 10 godina postojanja.

Vatrometom i koreografijom na istočnoj tribini su otvorili drugo poluvrijeme utakmice.

- Decenija prođe, u nama plamti sve - patriotska ljubav sve jača je - pisalo je na istaknutoj paroli.

navijači Crne Gore


Programska šema

22:00 23:00
LINIJA ŽIVOTAEMISIJA
23:00 00:00
E GLAMEMISIJA
00:00 02:00
BUDILNIKEMISIJA
02:00 04:00
SREĆAN DANEMISIJA
04:00 06:00
E UŽIVOEMISIJA
06:00 07:00
NA KRAJU DANAEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.