S3 trećeplasirani u generalnom plasmanu

Tekvondo klub S3 nastup na G1/E1 turniru Bosna Open u Sarajevu krunisao je osvajanjem trećeg mjesta u generalnom plasmanu.
Nastup su završili sa pet medalja - dvije zlatne i tri srebrne.
Zlatne medalje osvojili su kadet Matej Lazović i junior Danilo Vujošević, dok su srebrne medalje pripale kadetima Milošu Vujoviću i Mariji Nestorović i junioru Petru Adžiću.
Srebrna je bila i juniorka Montenegro starsa Teodora Đonović.
Manje uspjeha bilo je u konkurenciji, u kojoj su članovi S3 zaustavljeni na korak od pobjendičkog postolja.
Vasilije Nestorović je u kategoriji do 63 kilograma bio slobodan u prvom kolu, u drugom je pobijedio Amerikanca Krisa Alena, dok je u borbi za medalju zaustavljen od prvog nosioca, Francuska Siprijena Ravea.
Zinedin Bećović (do 74) kao drugi nosilac bio je slobodan na startu, u drugoj borbi je pobijedio predstavnika Turske Emirkana Turana, dok je u meču za medalju izgubio od predstavnika Švedske Alija Aliana.
Andrea Berišaj (do 67) je nakon slobodnog prvog kola, u drugom slavila protiv Ruskinje Amine Bagadžijeve, dok je u borbi za medalju zaustavljena od predstavnice Hrvatske Ivane Arelić.
Njena starija sestra Anđela Berišaj (do 73) je bila slobodna kao četvrti nosilac, u drugom kolu je pobijedila predstavnicu Rusije Anfisu Alekseevu, dok je u polufinalu zaustavljena od predstavnice Srbije Nađice Božanić.
U borbi za medalju poražena je i seniorka Montenegro starsa Anja Radović (do 46) od Italijanke Alesije Sturari, kao i član Olimpa Vasilije Peruničić (do 80), koga je od pobjedničkog postolja odvojio poraz od Zuraba Kintsurašvilija iz Gruzija.
Turnir je bio ranga G/E i bodovni za svejtsku i evropsku rang listu.
Okupio je više od 600 takmičara iz cijelog svijeta.