Njujork finalnu seriju otvorio pobjedom u San Antoniju

 (Foto: NBA)
(Foto: NBA)

Košarkaši Njujorka ostvarili su pobjedu na startu finalne serije plej-ofa NBA lige. 

Njujork je rano jutros u Teksasu, u prvom meču velikog finala, savladao San Antoni 105:95. 

Pobjednika je odlučila serija od 11:0 ekipe Njujorka u posljednja dva minuta utakmice.

Domaćin je minut i 50 sekundi prije kraja vodio 95:94, nakon čega je Njujork vezao 11 poena za preokret i 12. uzastopni trijumf u plej-ofu ove sezone.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Džejlen Branson sa 30 poena, dok je Karl Entoni-Tauns dodao 18.

U ekipi San Antonio najbolji je bio Viktor Vembanjama sa 26 poena, dok je Stefon Kasl ubacio 17.

U plej-ofu igra se na četiri pobjede. 

San Antonio biće domaćin i drugog meča, u noći iz,eđu petka i subote.

Tagovi

Programska šema

16:00 17:00
E UŽIVOEMISIJA
17:00 17:05
INFOINFORMATIVA
17:05 18:00
E UŽIVOEMISIJA
18:00 19:00
ETV SPECIJALEMISIJA
19:00 20:00
24 SATAINFORMATIVA
20:00 20:50
NA KRAJU DANAEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.