Sjutra u Vili "Gorica" svečani koktel povodom 20 godina Crne Gore u Ujedinjenim nacijama

Arhiva
Arhiva

Ministarstvo vanjskih poslova Crne Gore i Kancelarija rezidentne koordinatorke sistema Ujedinjenih nacija u Crnoj Gori organizovaće sjutra, u Vili "Gorica, s početkom u 13 sati,  svečani koktel povodom obilježavanja značajnog jubileja, 20 godina od prijema Crne Gore u članstvo Ujedinjenih nacija.

Domaćini svečanosti biće, kako se navodi, potpredsjednik Vlade Crne Gore i ministar vanjskih poslova Ervin Ibrahimović i rezidentna koordinatorka sistema UN u Crnoj Gori Karolin Tiso.

Svečani program otvoriće dječji hor „Zvjezdice“ izvođenjem državne himne, a prisutni će imati priliku da pogledaju i kratki dokumentarni film posvećen dvodecenijskom uspješnom partnerstvu Crne Gore i Ujedinjenih nacija.

Pored domaćina, gostima će se obratiti i ambasador Republike Austrije u Crnoj Gori Kristijan Štajner, dok će se putem video poruka obratiti podsekretarka GS UN za politička pitanja i izgradnju mira Rozmari DiKarlo i visoki komesar UN za ljudska prava Volker Turk.

Programska šema

12:00 13:00
E GLAMEMISIJA
13:00 13:05
INFOINFORMATIVA
13:05 15:00
VIKEND POPODNEEMISIJA
15:00 15:05
INFOINFORMATIVA
15:05 16:00
E GLAM REMISIJA
16:00 17:00
E UŽIVOEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.