Za dva dana uhapšeno 56 vozača

 (Foto: Portal ETV/D.M.)
(Foto: Portal ETV/D.M.)

Saobraćajna policija uhapsila je 56 vozača u prethodna dva dana zbog prekršaja iz Zakona o bezbjednosti saobraćaja.

Oni su, kako se navodi u objavi Uprave policije na društvenoj mreži Iks (bivši Tviter) izdali ukupno 559 prekršajnih naloga i podnijeli 107 prijava.

- Policija nastavlja sa kontrolom učesnika u saobraćaju. Sigurna vožnja kao prioritet - poručili su u Upravi policije.

Programska šema

12:00 13:00
E GLAMEMISIJA
13:00 13:05
INFOINFORMATIVA
13:05 14:00
LEXEMISIJA
14:00 15:00
ETV SPECIJALEMISIJA
15:00 15:05
INFOINFORMATIVA
15:05 16:00
E GLAMEMISIJA

PRATITE TVe UŽIVO

Obavještenje: Zbog zaštite autorskih prava, u odredjenim terminima live stream neće biti dostupan.