Cetinjanin vozio sa 1.8 promila, kažnjen 1.500 eura

Žabljačka policija uhapsila je L.K. (28) sa Cetinja koji je vozio sa 1,8 promila alkohola u krvi. On je kažnjen sa 1.500 eura i zabranom upravljanja vozilom na pola godine.
L.K. je, kako se navodi u objavi Uprave policije na društvenoj mreži Iks (bivši Tviter), odbio testiranje na psihoaktivne supstance.
Oni su kazali da je uhapšeni, uz zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, priveden Sudu za prekršaje.