Bijelo Polje: Uhapšen OIL koji je prijetio nožem taksisti i opljačkao ga

Policija je uhapsila operativno interesantno lice M.M (24) iz Bijelog Polja, višestrukog povratnika u izvršenju krivičnih djela, osumnjičenog da je prijetio nožem taksisti i opljačkao ga.
Sumnja se da je M.M. juče ušao u taksi vozilo, te da je tokom vožnje, uz prijetnju hladnim oružjem – nožem, od oštećenog zahtijevao predaju novca, nakon čega mu je on, u strahu za svoju bezbjednost, predao novac koji je kod sebe imao, a M.M. je potom izašao iz vozila i udaljio se u nepoznatom pravcu.
- Brzim i efikasnim postupanjem policijskih službenika, osumnjičeni je ubrzo identifikovan, te istog dana u veoma kratkom roku pronađen i doveden u policijske prostorije, uz pribavljene materijalne dokaze koji ukazuju na sumnju da je izvršio predmetno krivično djelo, nakon čega je uhapšen - navode iz policije.
On će, će uz poseban izvještaj kao dopunu krivične prijave, u zakonski propisanom roku biti sproveden nadležnom državnom tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Bijelom Polju.
- Policijski službenici nastavljaju sa aktivnostima usmjerenim na suzbijanje svih oblika kriminaliteta i očuvanje bezbjednosti građana i njihove imovine - zaključuje se u saopštenju.