Bijelo Polje: U taksiju izvadio nož, prijetio vozaču i opljačkao ga

Osumnjičenom M.M. iz Bijelog Polja određeno je zadržavanje do 72 sata zbog prijetnji nožem i pljačke taksiste u tom gradu.
Kako navode iz ODT-a, Bjelopoljajc se tereti da je počinio krivično djelo razbojništvo.
- Iz krivične prijave i priloga uz istu proizilazi da je osumnjičeni M.M. oko pet sati i pet minuta u Bijelom Polju, u taksi vozilu, prijetnjom da će napasti na život i tijelo oštećenog vozača S.Š. i uz upotrebu noža, oduzeo novac u vrijednosti od 50 eura - saopštili su iz ODT Bijelo Polje.